Z WIZYTĄ W OSTRÓDZKICH DOMACH I KLUBACH SENIORA

Opiekunowie Klubu Ośmiu wraz z Wolontariuszami złożyli przedświąteczną wizytę w Środowiskowym Domu Samopomocy „Bratek” przy ul. 11 Listopada oraz ul. Sienkiewicza w Ostródzie, Dziennym Domu "Senior+", a także Klubie "Senior+", przy ul. 11 Listopada oraz ul. Sienkiewicza w Ostródzie. Młodzież przekazała uczestnikom w imieniu społeczności Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostródzie życzenia świąteczne oraz wręczyła własnoręcznie przygotowane kartki bożonarodzeniowe. Wizyta była także okazją do spędzenia czasu i swobodnych rozmów w towarzystwie pensjonariuszy i pracowników odwiedzanych instytucji, którzy przyjęli wolontariuszy w miłej i serdecznej atmosferze, oprowadzili po ogólnodostępnych pomieszczeniach i salach treningowych, opowiadali o swoich przedsięwzięciach, a także pozwolili gościom na relaks w sali doświadczania świata oraz dostępnego sprzętu sportowego. Uczniowie zostali także obdarowani świątecznymi upominkami wykonanymi przez pensjonariuszy.

Serdecznie dziękujemy wspaniale spędzony czas :) Mamy nadzieję na dalszą współpracę!

Kartki bożonarodzeniowe wykonane podczas warsztatów zostały również przekazane do Środowiskowego Domu Samopomocy w Wygodzie oraz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego „Mediplan” w Konstantynowie Łódzkim.

Data dodania: 2022-12-18 17:30:05
Data edycji: 2022-12-30 09:45:32