Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Kadra

mgr Piotr Konopka

Dyrektor Zespołu, wychowawca świetlicy

mgr Irena Kolanowska

Wicedyrektor Zespołu, nauczyciel matematyki

mgr Anna Czarnowska

Kierownik świetlicy, opiekun Szkolnego Koła Wokalnego "Piąteczki"

 

mgr Anna Orłowska

wychowawca kl. I a, nauczyciel plastyki

mgr  Jolanta Baniukiewicz

wychowawca kl. I b, nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

mgr Beata Karaban

wychowawca kl. II, nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

mgr Alina Rogowska

wychowawca kl. III a, nauczyciel zajęć korekcyjno-kompenscyjnych

mgr Beata Godlewska

wychowawca kl. III b, nauczyciel współorganizujący kształcenie

mgr Danuta Szymczak

wychowawca kl. IV a, nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel zajęć wychowania do życia w rodzinie, opiekun SK PCK

mgr Magdalena Szypczyńska

wychowawca kl. IV b, nauczyciel współorganizujący kształcenie, nauczyciel zajęć rewalidacyjnych, opiekun SU

mgr Małgorzata Joniec

wychowawca kl. V a, nauczyciel matematyki

mgr Adriana Pappelbon

wychowawca kl. V b, nauczyciel biologii, przyrody, chemii, edukacji dla bezpieczeństwa

mgr Marzena Szaciłowska

wychowawca kl. VI a, nauczyciel jęz. polskiego

mgr Lucyna Katachurka

wychowawca kl. VI b, nauczyciel matematyki, fizyki

mgr Joanna Sawic

wychowawca kl. VII a, nauczyciel muzyki, wychowawca świetlicy

mgr Wioletta Lebioda

wychowawca kl. VII b, nauczyciel jęz. angielskiego

mgr Lucyna Kopeć

wychowawca kl. VIII, nauczyciel historii, geografii

mgr Krystyna Kuczyńska

nauczyciel języka polskiego, nauczyciel zajęć rewalidacyjnych

mgr Arkadiusz Urbańczyk

nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca świetlicy, opiekun SK PCK

mgr Kamila Smolińska

nauczyciel religii

mgr Magdalena Janowska

nauczyciel jęz. niemieckiego, techniki, wiedzy o społeczeństwie, wychowawca świetlicy

mgr Bożena Ponikiewska

nauczyciel informatyki

mgr Jolanta Pruchniewska

nauczyciel jęz. polskiego

mgr Adrianna Achrem

pedagog szkolny

mgr Marta Dzieniszewska

nauczyciel współorganizujący kształcenie, nauczyciel zajęć rewalidacyjnych, opiekun SK Wolontariatu "Szafirki"

mgr Bogusława Lipińska

nauczyciel biblioteki, doradztwa zawodowego

mgr Joanna Lewkowicz

wychowawca świetlicy, nauczyciel plastyki i muzyki, nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych i rewalidacyjnych

mgr Małgorzata Guzal

nauczyciel współorganizujący kształcenie, nauczyciel zajęć rewalidacyjnych

mgr Jan Rogalski

nauczyciel informatyki

mgr Natalia Łupaczewska

nauczyciel współorganizujący kształcenie, nauczyciel zajęć rewalidacyjnych

mgr Klaudia Włodarska

nauczyciel współorganizujący kształcenie

mgr Klaudia Berlińska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Dominika Siwkowska

psycholog

mgr Anna Piskórz

nauczyciel jęz. angielskiego

mgr Joanna Chylak

wychowawca świetlicy, nauczyciel religii, nauczyciel współorganizujący kształcenie

mgr Nina Gaszyńska

logopeda, wychowawca świetlicy

mgr Jowita Adamska

nauczyciel jęz. polskiego

mgr  Piotr Głębocki

nauczyciel jęz. angielskiego

mgr Ewa Wypych

nauczyciel jęz. angielskiego

mgr Ewelina Linda

pedagog

mgr Ewelina Podgórska

pedagog specjalny

 

 

 

 

Data dodania: 2018-08-30 16:16:13
Data edycji: 2024-04-03 17:38:51
Ilość wyświetleń: 7601

Konkursy

Więcej

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej