ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

W środę, 19 czerwca 2019 r., w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Pierwszoklasiści wprowadzili do sali najstarszych kolegów, którzy ostatni raz, jako uczniowie nasz szkoły uczestniczyli w tego typu wydarzeniu . Pani Dyrektor rozpoczęła apel krótkim przemówieniem. Później absolwenci gorąco dziękowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, rozdawali im baloniki z napisem „Jesteś Bohaterem”. Zaśpiewali również piosenkę pod tym samym tytułem. Po występie ósmoklasistów przyszedł czas na wyróżnienia dla najlepszych uczniów. Otrzymali oni świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe, stypendia, a najlepsi z najlepszych – również nagrody rzeczowe od partnera szkoły, firmy Ostróda Yacht. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, by pożegnać się przed wakacjami. W sali zostali wyróżnieni absolwenci wraz ze swoimi rodzicami, by uczestniczyć w miejskim zakończeniu roku szkolnego. Dołączyły do nich Asy z pozostałych ostródzkich szkół podstawowych. Wśród gości były również ich rodziny, dyrektorzy szkół, członkowie Rady Miejskiej, przedstawiciele Stowarzyszenia Edukacyjnego „Piątka”. Uroczystość uświetnił swoją obecnością również burmistrz Ostródy, pan Zbigniew Michalak. Przedszkolaki i członkowie Szkolnego Koła Wokalnego „Piąteczki” prowadzonego przez p. Annę Burkiewicz wystąpiły przed publicznością. Zaprezentowały tańce i pieśni ludowe, którymi porwały gości do wspólnej zabawy. Podczas uroczystości pożegnano kończącą wieloletnią kadencję dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II, panią Mariolę Jarmołowicz. W trakcie uroczystości zaprezentowano osiągnięcia wszystkich ostródzkich Asów i wręczono im pamiątkowe statuetki. Dumni rodzice odbierali gratulacje z rąk burmistrza. Z naszej szkoły wyróżniono aż sześcioro uczniów. Szkołę pożegnaliśmy przy dźwiękach piosenki „We are the champions”.

GALERIA_ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

GALERIA_MIEJSKIE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019