Czcionka:

Kontrast:

XXI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”

XXI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY  „NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”

XXI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

„NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową. Celem tego wydarzenia było kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia, integrowanie szkół w dobie pandemii, a przede wszystkim inspirowanie do twórczych poszukiwań nowych form plastycznych. Szkolny etap konkursu przerósł najśmielsze oczekiwania, wzięło w nim udział prawie 60 uczniów z klas I-VII. Niełatwe zadanie miała komisja, która spośród wszystkich prac musiała wyłonić tylko pięć do reprezentowania szkoły w konkursie międzyszkolnym. Po długich naradach wybrano prace: Miłosza i Leny z klasy IIa, Michała z IIb, Agaty z IVa oraz Magdy z klasy VI.

W konkursie głównym nasza szkoła zajęła I i II miejsce oraz zdobyliśmy dwa wyróżnienia.

Gratulujemy zwycięzcom.

I miejsce Miłosz Nycz z klasy IIa - ekoszopka.

II miejsce Michał Kociołek IIb - kompozycja piętrowa na plastrach drewna.

Wyróżnienia otrzymały:

Lena Rębkowska IIa

Agata Jaworska IVa

Wszystkim uczniom naszej szkoły gratulujemy pomysłów i chęci. Prace były przepiękne, co można było podziwiać na zorganizowanej przez nauczyciela plastyki wystawie przy bibliotece szkolnej. Dziękujemy wszystkim za ogromne chęci i włożoną prace w wykonanie wszystkich ślicznych ozdób.

Data dodania: 2021-12-20 19:55:27
Data edycji: 2022-01-14 21:40:38