WYSTAWA ORIGAMI W KLASIE IVA

Do klasy IVa uczęszcza wielu utalentowanych uczniów. Jedni pięknie rysują, inni śpiewają, są tu także ci pięknie tańczący. Wśród nich jest również Piotr, który opanował origami - sztukę składania papieru. Pochodzi ona z Chin, lecz rozwinęła się w Japonii i dlatego też uważa się ją za tradycyjną sztukę tegoż kraju. Origami poza rozwijaniem wyobraźni przestrzennej i logicznego myślenia, wpływa na poprawę koncentracji. W celu zmotywowania chłopca do dalszego doskonalenia swoich umiejętności wraz z innymi uczniami wykonaliśmy klasową wystawę prac Piotra.

Zachęcamy, by zapoznać się ze zdjęciami z wystawy, które znajdują się poniżej w galerii.

Data dodania: 2023-04-12 05:34:04
Data edycji: 2023-04-20 05:36:15