WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH NA ETAPIE WOJEWÓDZKIM

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 5 IM. J. KORCZAKA W OSTRÓDZIE

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły już po raz kolejny wzięli udział w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się czworo uczniów z najstarszych klas: trzech z matematyki Michał Bujak, Karolina Urbanowicz, Szymon Wiśniewski  i jedna uczennica z języka angielskiego Emilia Lisowska.

Na etapie wojewódzkim tego konkursu uczniowie pod kierunkiem pani Małgorzata Joniec odnieśli ogromny sukces. Karolina uzyskały świetny wynik, który zapewnił jej  tytuł laureatki, dzięki czemu zostanie zwolniona z egzaminu ósmoklasisty z matematyki, a także zostanie w pierwszej kolejności przyjęta do wymarzonej szkoły średniej. Natomiast chłopcy Michał i Szymon uzyskali również zaszczytny tytuły finalistów.

Równie fantastyczny wynik i tytuł finalistki osiągnęła Emilia z języka angielskiego, którą do konkursu przygotowywał a pani Wioletta Lebioda.

Gratujemy i życzymy kolejnych sukcesów

Data dodania: 2022-04-08 22:43:42
Data edycji: 2022-04-19 22:44:14