WYJAZD  KLAS I B, III A, III B NA SPEKTAKL PT. „CZARODZIEJSKIE SŁOWA”

11 stycznia 2024 roku klasy I b, III a, III b  wybrały się do ostródzkiego zamku na  przedstawienie pt. „Czarodziejskie słowa” Teatru Artenes z Wrocławia. Bohaterką spektaklu była księżniczka, na którą z powodu złego zachowania, spadła klątwa. Tylko czarodziejskie słowa mogły wybawić ją z opresji. Oczywiście wszystko dobrze się skończyło i księżniczka szczęśliwie wróciła do domu. Widowisko bardzo nam się podobało. W humorystyczny, a zarazem wzruszający sposób przekazało dzieciom bezcenną moc czarodziejskich słów: proszę, dziękuję, przepraszam.

Po obejrzeniu spektaklu klasa I b udała się do Miejskiej Biblioteki w zamku. Uczniowie dowiedzieli się, jak można założyć kartę, na jaki czas wypożyczyć książkę. Oprócz tego dzieci poznawały księgozbiór. Uczniowie klasy III a i III b po spektaklu wybrali się na zwiedzanie ostródzkiego zamku. Mieli możliwość zobaczenia dwóch wystaw: „Z dziejów Ostródy i okolic” oraz  „Napoleon w Ostródzie”.

Data dodania: 2024-01-11 22:17:57
Data edycji: 2024-01-15 22:18:35