WYCIECZKA KLASY VII I VIIIB DO OLSZTYNA

Dnia 19 października uczniowie klasy VII i VIIIb wybrali się na wycieczkę do Olsztyna. Tego dnia opiekę nad młodzieżą sprawowały panie: Lucyna Kopeć, Magdalena Janowska i Jowita Adamska. Głównym celem wyjazdu było przede wszystkim kino Helios mieszczące się w Centrum Handlowym Aura. Ale cóż byłby to za seans, gdyby nie zakup ciepłego popcornu i coca-coli? :) Dlatego też pierwszym punktem wycieczki były odwiedziny kinowej kawiarni. Przygotowani do oglądania uczniowie, udali się z prowiantem do sali nr 7, aby oczekiwać na rozpoczęcie filmu pt. ,,Johnny”. Produkcja w reżyserii Daniela Jaroszka miała przybliżyć naszym uczniom historię ks. Jana Kaczkowskiego (w tej roli Dawid Ogrodnik), łamiącego stereotypy założyciela hospicjum domowego w Pucku, niezwykle popularnego duchownego, vlogera i autora książek. Nie jest ona jednak tradycyjną biografią filmową. To jedynie urywek krótkiego, acz wyjątkowo barwnego życia ks. Kaczkowskiego koncentrujący się na jego ostatnim rozdziale. Z 47. edycji FPFF w Gdyni produkcja wyjechała z Nagrodą Publiczności. Po seansie obie klasy udały się do pobliskich restauracji na obiad, a następnie ruszyły autokarem w podróż do Ostródy.

Data dodania: 2022-10-19 21:54:33
Data edycji: 2022-12-11 21:16:17