WYCIECZKA KLAS VI DO LUBAWY I FIJEWA

Dnia 30 września uczniowie klasy VIa i VIb pod opieką pań: Wioletty Lebiody, Anny Piskórz i Jowity Adamskiej wybrali się na wycieczkę integracyjną. Pierwszym punktem wyjazdu był seans w Kinie Pokój w Lubawie. Tam uczniowie obejrzeli film familijny pt. „Lena i Śnieżek”. Tego dnia całe kino było do dyspozycji ,,wycieczkowiczów”. Po seansie i krótkiej podróży autokarem, uczniowie trafili do Centrum Hullo w Fijewie, gdzie spędzili miło czas korzystając z licznych atrakcji. Uczniowie podzieleni zostali na trzy, a następnie dwie grupy, dzięki czemu mogli w 100% skorzystać z oferowanych aktywności. Pokój wirtualnej rzeczywistość, seans w kinie sferycznym i pokój laserowy zapoczątkowały zabawę. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty chemiczne i ściana wspinaczkowa, która pozwoliła niektórym dzieciom przełamać swoje lęki. Pobyt w Centrum Hullo uczniowie zakończyli obiadem. Pomimo intensywnego dnia, młodzież miała jeszcze mnóstwo energii na głośne rozmowy w autokarze.

Data dodania: 2022-09-30 04:54:14
Data edycji: 2022-12-11 21:19:01