WYCIECZKA KLAS II I III

W środę 2 października klasy II a, II b i III wybrały się na wycieczkę. Harmonogram był bardzo napięty. Najpierw seans filmowy „Akademia magii”, następnie wizyta w wodociągach w Łukcie, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć proces uzdatniania wody, obejrzeć maszyny i wielkie zbiorniki, przeprowadzić badania pod mikroskopem, wejść do sterowni oraz „poczuć”, jak bardzo potrzebne są takie miejsca. Na zakończenie zwiedzania otrzymaliśmy słodkie upominki. Kolejnym punktem wycieczki było spotkanie z przedstawicielami Nadleśnictwa Miłomłyn, którzy przeprowadzili dla nas lekcję edukacyjną w Rezerwacie Sosny Taborskiej. Był spacer po lesie, wiele ciekawostek, niektórzy nawet pod czujnym okiem leśniczych zbierali grzyby. Zwieńczeniem tego wspaniałego dnia było ognisko z kiełbaskami i piankami. Na koniec wszyscy uczniowie otrzymali tatuaże ze zwierzętami leśnymi. To był wspaniały dzień!

Anna Orłowska

Data dodania: 2024-10-02 15:36:42