WYCIECZKA KLAS IA, IB I II

W poniedziałek 25 marca klasy Ia, Ib i II wybrały się wspólnie na wycieczkę. Pierwszym punktem wyjazdu była Osada Zajączka w Olsztynie (Marengo), gdzie uczniowie wzięli udział w warsztatach wielkanocnych. Każdy mógł przygotować swoją pisankę. Było to dość wyczerpujące, dlatego po pracy wszyscy posilili się przepyszną galaretką z owocami i bitą śmietaną przygotowaną specjalnie dla nas. Następnie były tańce i konkurencje sportowe na świeżym powietrzu. Największą atrakcją cieszyły się zawody Hobby Horse. Kolejnym zadaniem, które uczniowie musieli wykonać, było znalezienie czekoladowych jajeczek ukrytych na ogromnym terenie. Oczywiście się udało! Na zakończenie każdy mógł nakarmić i pogłaskać konie i alpaki. Ależ to było cudowne doświadczenie. Po wspaniałym czasie w Marengo klasy udały się na lekcję edukacyjną do planetarium. Seans "Ziemia, Księżyc, Słońce" zrobił na nas ogromne wrażenie. Szkoda, że nie mógł trwać dłużej. Piękna pogoda, wspaniale spędzony czas i mnóstwo nowej wiedzy. To był świetny wyjazd! Zresztą zobaczcie sami ....

Data dodania: 2024-03-25 19:03:54
Data edycji: 2024-04-02 15:44:34