WITAJ WIOSNO!

Wiosna to czas, kiedy przyroda budzi się do życia po długim, zimowym śnie. 21 marca, w wiosennym nastroju i z uśmiechem na twarzy, uczniowie klas 1-3 przywitali wiosnę. Było bardzo kolorowo i - co najważniejsze - radośnie.  Przygotowania zaczęły się wcześniej. Zmieniła się dekoracja szkoły z zimowej na  wiosenną. W salach i na korytarzach zazieleniło się. Uczniowie przygotowali wiosenne dekoracje, gazetki tematycznie związane z wiosną. W tym szczególnym dniu klasa III b wykonała zdrowe sałatki i przepyszne, kolorowe kanapki.

Słoneczna pogoda sprzyjała wyjściom na spacery, w czasie których szukanie pierwszych oznak nowej pory roku sprawiało najmłodszym ogromną radość.  Podczas przemarszu z gaikiem uczniowie głośno oznajmiali mieszkańcom osiedla, że najpiękniejsza pora roku nadeszła.

Po ceremonii pożegnania zimy i powitania wiosny, w radosnych nastrojach, dzieci wróciły do szkoły. To był fantastyczny dzień.

Data dodania: 2022-03-21 21:57:49
Data edycji: 2022-05-10 13:41:45