WALENTYNKI, DZIEŃ PIZZY I TŁUSTY CZWARTEK W KLASIE VIB

W walentynkowej scenerii przygotowanej przez panią Wiolettę Lebiodę oraz jej uczniów, którzy wykonali piękne projektowe Lapbooki, w dniu 16 lutego 2023 r. podczas zajęć z wychowawcą połączone zostały dwie okazje, podczas których wychowankowie i ich wychowawczyni integrowali i bawili się. Pizza smakowała wszystkim, a piankowe serduszka, nie tylko były śliczne, ale i smaczne. Następnego dnia obchodziliśmy Tłusty Czwartek, więc pączków też oczywiście nie zabrakło. Serdecznie dziękujemy Rodzicom naszej klasy, którzy zapewnili nam te atrakcje. Po tak intensywnym tygodniu pora ograniczyć smakołyki, a będzie temu sprzyjał zbliżający się Wielki Post.

Data dodania: 2023-02-16 20:43:28
Data edycji: 2023-02-22 21:57:49