UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Rok szkolny rozpoczął się nieco później niż zazwyczaj - dopiero 4 września. Pierwszoklasistów wprowadzili do sali ósmoklasiści wraz z wychowawczynią, panią Lucyną Kopeć. Po wprowadzeniu sztandaru i zaśpiewaniu hymnu państwowego pan dyrektor Piotr Konopka przywitał wszystkich uczniów, rodziców, grono pedagogiczne i wyraził nadzieję na to, że najbliższe miesiące upłyną w przyjemnej atmosferze nauki. Na apelu był obecny wiceburmistrz naszego miasta. Pan Artur Gromko życzył całej społeczności szkolnej samych sukcesów w nowym roku szkolnym. Do dzieci przyszedł również Król Maciuś Pierwszy – maskotka naszej szkoły. Po apelu uczniowie udali się do swoich sal na spotkania z wychowawcami.

Data dodania: 2023-09-04 20:35:54
Data edycji: 2023-09-15 15:47:45