UCZNIOWIE ŚWIETLICY SZKOLNEJ LAUREATAMI KONKURSU PLASTYCZNEGO Z CYKLU „NIEPODLEGŁA”

Uczniowie świetlicy szkolnej:

Wojciech Filipowiak, Kornelia Grzywińska, Agata Jaworska, Gabriel Makarczuk-Jackowski, Antoni Małachowski, Amelia Michowska, Tomasz Pepłowski, Marek Rychcik, Mirosław Rychcik i Hubert Truszkowski

zajęli I miejsce

w konkursie plastycznym „Moja Ojczyzna, moja Polska – Niepodległa 2021” zrealizowany w ramach projektu „WARMIA I MAZURY NA DRODZE KU NIEPODLEGŁOŚCI” w kategorii uczniów klas 1-4 szkoły podstawowej.

Organizatorem konkursu był Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie, a partnerem Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Do współorganizacji zostali zaproszeni Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w Olsztynie oraz Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie.

Ogółem do konkursu zgłoszono 146 prac indywidualnych i zbiorowych, wykonanych w różnych formatach i technice. Zasadniczymi celami konkursu było wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia poprzez promowanie różnych form aktywności uczniów uzdolnionych artystycznie a także prezentacja ich prac i nagradzanie najlepszych z nich.

Serdecznie gratulujemy!

Data dodania: 2021-11-29 19:48:18