TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ – ETAP POWIATOWY

21 kwietnia 2023r. w naszej szkole odbył się Finał Powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Udział w nim wzięli uczniowie ze wszystkich gmin naszego powiatu. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach: klasy 1 – 4, klasy 5 – 8 oraz szkoły ponadpodstawowe.

W uroczystości otwarcia udział wzięli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Ostróda Pan Zbigniew Michalak, Komendant Powiatowej Straży Pożarnej w Ostródzie mł. bryg. Łukasz Jasiński, Zastępca Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Ostródzie mł. bryg. Rafał Napiórkowski, Prezes Zarządu Oddziału powiatowego  Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Ostródzie dh Ryszard Harasim.
W trakcie uroczystości zaszczycili nas swoją obecnością także Wicestarosta Powiatu Ostródzkiego Pan Jan Kacprzyk oraz Wójt Gminy Małdyty Pan Marcin Krajewski.
Całe przedsięwzięcie urozmaicił występ artystyczny przygotowany przez dzieci z grupy Małych Odkrywców którzy zaprezentowali się w tańcu oraz zespół wokalny chłopców z klas starszych.
Turniej składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap pisemny miał na celu wyłonić po pięciu finalistów z każdej kategorii którzy później kontynuowali rywalizację w części ustnej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Data dodania: 2023-04-21 06:19:32
Data edycji: 2023-06-16 06:22:52