TURNIEJ BEZPIECZEŃŚTWA W RUCHU DROGOWYM 2019

30.04.2018 r. odbył się finał powiatowy Warmińsko - Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Uczniów Szkół Podstawowych grupa II (uczniowie z klas VII-VIII oraz  z klas gimnazjalnych). Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 w Morągu pod patronatem Burmistrza Miasta Morąg. Konkurs składał się z następujących konkurencji: rozwiązywanie testu wiedzy, rozwiązywanie testu ze skrzyżowań, jazda po torze przeszkód, zadania praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy: Lisowski Paweł, Orlikowski Jarek, Gulajska Klaudia. Zdobyli I miejsce i zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego.

14.05.2018 r. odbył się finał wojewódzki Warmińsko - Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Uczniów Szkół Podstawowych grupa II (uczniowie z klas VII-VIII oraz  z klas gimnazjalnych. Organizatorem finału była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie pod patronatem Burmistrza Miasta Iława. Konkurs składał się z następujących konkurencji: rozwiązywanie testu wiedzy, rozwiązywanie testu ze skrzyżowań, jazda po torze przeszkód, zadania praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Odbyła się również dodatkowa obowiązkowa konkurencja dla uczestników - test historyczny nie zaliczany
do punktacji Turnieju BRD i oddzielnie nagradzany. Konkurencja - test pt. „Rowerem do wolności" miał na celu przybliżenie uczniom mało znanej historii cyklistów w okresie międzywojennym oraz m. in. ich udziału w polskich jednostkach wojskowych tego okresu. Naszą szkołę na finale reprezentowali: Lisowski Paweł, Orlikowski Jarek, Gulajska Klaudia, zajęli VII miejsce na 16 zespołów startujących.

Data dodania: 2019-05-14 23:02:12
Data edycji: 2019-06-17 23:03:05