SZKOLNY KONKURS WIEDZY NA TEMAT ŻYCIA I DZIAŁALNOŚCI JANUSZA KORCZAKA

Konkurs wiedzy na temat życia i działalności patrona naszej szkoły - Janusza Korczaka to wydarzenie, które na dobre wpisało się do kalendarza obchodów Święta Szkoły. Również i w tym roku odbyła się jego kolejna edycja. Organizatorki - pani Jowita Adamska, pani Lucyna Kopeć i pani Marta Dzieniszewska zadbały, aby test, z którym mierzyli się chętni uczniowie z klas IV-VIII, sprawdzał wiedzę na temat ważnych wydarzeń z życia Korczaka, ale także zawierał pytania dotyczące jego obszernej twórczości. Na szczęście zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie świetnie poradzili sobie z testem, dlatego też w każdej klasie nagrodzono ucznia/uczennicę z największą liczbą punktów. Również tym razem Rada Rodziców ufundowała nagrody rzeczowe. Ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie pamiątkowych dyplomów wraz z nagrodami odbyło się 21 kwietnia 2022 r., w towarzystwie dyrekcji szkoły, a pełna lista zwycięzców znajduje się w zakładce „Konkursy” na stronie naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.

Data dodania: 2022-04-12 14:39:57
Data edycji: 2022-05-10 15:13:29