SZKOLNE OBCHODY DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU

KREATYWNA PSYCHOEDUKACJA! AUTORSKIE ULOTKI UCZNIÓW.

SZKOLNE OBCHODY DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU

W dniu 18.03.2024 r. uczniowie: Martyna Marchlewska i Adam Joniec  oraz specjaliści: pani Natalia Łupaczewska - nauczyciel współorganizujący i pani Dominika Siwkowska - psycholog udzielili wywiadu dla Meloradio Ostróda. Tematem rozmowy z redaktorem panem Markiem Aplem był przede wszystkim hejt oraz działania psychoedukacyjne, profilaktyczne oraz informacyjne w ramach obchodzonych w naszej placówce od 06.02.2024 roku Szkolnych Obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. Uczniowie opowiedzieli o tym, czym jest hejt, jak sobie z nim radzić oraz gdzie szukać pomocy. Przedstawili zaprojektowane przez siebie ulotki psychoedukacyjne, które w najbliższym czasie zostaną rozkolportowane do placówek edukacyjnych na terenie miasta Ostróda. Po raz kolejny pokazujemy, że profilaktyka wcale nie musi być nudna!!!

Data dodania: 2024-03-18 00:00:46
Data edycji: 2024-04-15 14:27:47