''SZKOŁA TO NIE MURY CHOĆBY NAJPIĘKNIEJSZE, SZKOŁA TO LUDZIE, SZKOŁA TO MY''

"SZKOŁA TO NIE MURY CHOĆBY NAJPIĘKNIEJSZE, SZKOŁA TO LUDZIE, SZKOŁA TO MY"

14 października, jak co roku, obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W świątecznym nastroju wszyscy nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz zaproszeni na tę uroczystość emerytowani pracownicy naszej szkoły obejrzeli specjalnie na tę okazję przygotowany program artystyczny. Wzięli w nim udział uczniowie klasy VIII A, VIII B, szkolne koło wokalne Piąteczki oraz nasz Boys Band z klas VI A I VI B. Program oraz dekorację przygotowały panie Joanna Lewkowicz oraz Anna Czarnowska. O kolorowe i słodkie upominki zadbały panie Joanna Chylak, Joanna Lewkowicz oraz Joanna Sawic.

Kochani Nauczyciele i Pracownicy szkoły jeszcze raz wszystkim życzymy, by nasza szkoła była najpiękniejszym miejscem na ziemi!

Data dodania: 2022-10-16 18:59:43
Data edycji: 2022-12-11 21:16:56