,,ŚWIĘTO ZIEMNIAKA” W KLASACH I-III

23 września 2022 r. uczniowie wszystkich klas edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział w „Święcie ziemniaka”, które zostało zorganizowane w miejscu o nazwie „Wrzosowisko, sauna bania i ognisko”. Uczniowie na terenie Wrzosowiska korzystali z następujących atrakcji: skoki na dmuchańcu, jazda na rowerach, zabawy w domku na drzewie, gry i zabawy z wykorzystaniem piłek, skakanek, badmintona, piłkarzyki, huśtawki, zabawy w berka i w chowanego. W trakcie zabaw na świeżym powietrzu uczniowie mieli możliwość konsumpcji potraw przygotowanych z ziemniaków: placków, frytek, świderków. Ziemniaczane przysmaki zostały wzbogacone o bułeczkę z kiełbaską z ogniska. Nawet chwilowy, drobny deszczyk nie popsuł nikomu dobrego humoru. Roześmiane buzie i chęć pozostania na kolejne godziny były dowodem na wspaniałą zabawę i zadowolenie z udziału w „ziemniaczanym święcie”.

Data dodania: 2022-09-23 23:13:28
Data edycji: 2022-12-11 21:20:22