„ŚWIĘTO ZIEMNIAKA”

5 października 2023 roku uczniowie klas Ia, Ib i II oraz klas III wzięli udział w „Święcie ziemniaka”, które zostało zorganizowane w miejscu o nazwie „Wrzosowisko, sauna bania i ognisko”. Uczniowie korzystali z atrakcji na terenie Wrzosowiska: zabawy w domku na drzewie, gry i zabawy z wykorzystaniem piłek, skakanek, badmintona, piłkarzyki, huśtawki, zabawy w berka i w chowanego. W trakcie zabaw na świeżym powietrzu uczniowie mieli możliwość spróbowania potraw przygotowanych z ziemniaków: placków, frytek i popcornu. Ziemniaczane przysmaki zostały wzbogacone o bułeczkę z kiełbaską z ogniska, ciasteczka i ciepłą herbatkę. Dużym powodzeniem wśród uczniów cieszyło się wspólne śpiewanie popularnych przebojów muzyki rozrywkowej. Wiatr i chwilowy deszczyk nie popsuły nikomu dobrego humoru. Roześmiane buzie i chęć pozostania na kolejne godziny były dowodem na wspaniałą zabawę i zadowolenie z udziału w „ziemniaczanym święcie”.

GALERIA - ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA KL. I - II

GALERIA I ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA KL. III