ŚWIĘTA MAJOWE

30 kwietnia odbył się w naszej szkole uroczysty apel poświęcony świętom majowym. Klasa 5b pod kierunkiem pani Krystyny Kuczyńskiej przygotowała i zaprezentowała krótkie przedstawienie pod hasłem “Bez ludzi nie ma ojczyzny “, które poświęcone było najwybitniejszym Polakom w naszej historii. Przypomnieliśmy zasługi takich wybitnych osobistości jak Tadeusz Kościuszko, Józef Piłsudski, Fryderyk Chopin i Maria Skłodowska-Curie. Nie zabrakło także refleksji nad 20. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Zwieńczeniem uroczystości była niesamowita recytacja pięknych polskich wierszy, za co dziękujemy Adamowi Jońcowi i Amadeuszowi Dudce z klasy 7a.

Data dodania: 2024-04-30 14:50:00
Data edycji: 2024-06-21 14:50:31