SPOTKANIE KLASY I I IIIB Z POLICJANTEM

Dnia 7 października 2022 r. w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” odbyło się spotkanie uczniów klasy I i III b z dzielnicowym Policji Rejonowej w Ostródzie, panem Piotrem Koterwasem. Celem spotkania było przypomnienie zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią. Policjant rozmawiał z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podkreślił ważną rolę elementów odblaskowych, które każdy uczeń powinien posiadać. Przypomniał również zasady do jakich należy się stosować w kontaktach z obcymi. Na zakończenie uczniowie zadawali pytania dotyczące bezpieczeństwa oraz dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Dużo radości sprawiła uczniom możliwość wejścia do policyjnego samochodu.

Data dodania: 2022-10-07 05:28:58
Data edycji: 2022-12-11 21:18:28