SPOTKANIE INTEGRACYJNE W OSTRÓDA CAMP

24 maja odbyło się polsko-ukraińskie spotkanie integracyjne uczniów naszej szkoły. Uczniowie z Ukrainy korzystając z gościnności ośrodka CAMP mogli tego dnia zaprosić swoich kolegów z Polski na popołudniową zabawę przy ognisku. Dwudziestoosobowa delegacja polskich uczniów wraz ze swoimi przyjaciółmi z Ukrainy spędziła cudowny czas przy wspólnej zabawie. Gdy uczestnicy zabawy opadli z sił, czekał na nich smaczny i bardzo urozmaicony poczęstunek.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie uczniom z Ukrainy, ich Rodzicom oraz Pani Lucynce Węgiel, która na co dzień współpracuje z naszą szkołą. Dziękujemy Mamom ukraińskich uczniów za opiekę i gościnność. Dziękujemy Tacie jednego z uczniów za wspaniałe poprowadzenie zabawy. Bardzo dziękujemy za obecność Panu Dyrektorowi Piotrowi Konopce, Pani Marzence Szaciłowskiej oraz Pani Ani Czarnowskiej.

Takie spotkania należy powtarzać, a więc do zobaczenia!

Data dodania: 2023-05-24 05:58:54
Data edycji: 2023-06-19 06:02:18