PROJEKTY I GAZETKI NA LEKCJACH JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W trakcie roku szkolnego 2018/2019 uczniowie klas IV-VIII wykonywali różne projekty na lekcjach języka angielskiego pod kierunkiem ich nauczycielki p. Wioletty Lebiody. Tematyka projektów była różnorodna od kosmosu, poprzez kartki okolicznościowe do wynalazków. Uczniowie pracowali w grupach lub indywidualnie. Projekty były wykonywane zarówno na lekcjach języka angielskiego, jak i w domach uczniów, co było mamy nadzieję przyjemną pracą domową, a przy okazji ujawniły się u uczniów talenty plastyczne. Projekty należało również zaprezentować w języku angielskim, co wspomagało umiejętność mówienia w tym języku. Należy również wspomnieć o gazetkach okolicznościowych w pracowni językowej, wykonywanych przez uczennice klasy VI, które z wielkim zaangażowaniem podjęły się tego wyzwania, co możemy podziwiać na zdjęciach. Dziewczyny wielkie podziękowania dla Was :)

Data dodania: 2019-04-28 22:02:12
Data edycji: 2019-06-17 22:03:41