PROGRAMU „DZIEL SIĘ UŚMIECHEM”

Program „Dziel się Uśmiechem” był realizowany od września 2019 r. do lutego 2020 r. W jego ramach przygotowywane i przeprowadzone zostały zajęcia, których celem było przede wszystkim przekazanie wiedzy na temat uzębienia i jego funkcji. Omówiono na nich zasady higieny jamy ustnej, sposoby prawidłowego mycia zębów, zwrócono także uwagę na potrzebę dbania o zęby od najmłodszych lat. W przyswojeniu nowych wiadomości i utrwaleniu prawidłowych nawyków pomagały uczniom plansze, rebusy, karty pracy, prezentacja multimedialna, krzyżówka, pogadanka. Uczniowie z klas I-IV otrzymali zestawy materiałów edukacyjnych oraz pakiety produktów do pielęgnacji zębów.

Data dodania: 2020-02-28 01:42:55
Data edycji: 2020-06-29 01:48:34