PROGRAM PROFILAKTYCZNY „JAŚ I MAŁGOSIA NA TROPIE”

W klasie 5a został przeprowadzony program profilaktyczny „Jaś i Małgosia na tropie” pod kierunkiem p. Beaty Godlewskiej. Celem programu było opóźnienie inicjacji alkoholowej wśród dzieci. Program Domowych Detektywów składa się z dwóch części: szkolnej oraz domowej i jest utrzymywany w konwencji nauki przez zabawę. Materiałem wykorzystywanym  do pracy dziecka w szkole oraz w domu są cztery zeszyty komiksowe. Uczniowie zostali zapoznani z zasadami programu. Zajęcia odbywały się na godzinie wychowawczej.

Po zakończeniu pracy nad czterema zeszytami uczniowie wykonali plakaty prezentujące skutki nadużywania alkoholu. Wszyscy uczestnicy z zaangażowaniem wykonywali swoje zadania.

Data dodania: 2023-04-24 06:37:50
Data edycji: 2023-05-09 06:38:39