POŻEGNANIE KLASY III

11 czerwca klasa III wraz z wychowawczynią p. mgr Anną Sotnik gościła rodziców oraz wszystkich zaproszonych gości w tym p. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego - Iwonę Lisiwską oraz p. Wicedyrektor - Beatę Karaban na spotkaniu wieńczącym ukończenie pierwszego etapu edukacjnego uczniów. Uroczystość odbyła się pod hasłem „Minęły 3 lata”. Uczniowie klasy III pod okiem wychowawczyni zaprezentowali krótki występ artystyczny pt. „Spóźniony Słowik”, były również bajkowe piosenki i masa podziękowań. Spotkanie przywołało ogromną ilość cudownych wspomnień i wzruszeń jakie towarzyszyły uczniom, rodzicom i nauczycielom przez trzy ostatnie lata. Ogromną niespodzianką okazał się piękny i przepyszny tort dla uczniów, który upiekła jedna z mam. Po części oficjalnej rodzice przygotowali poczęstunek dla swoich pociech, był to wspaniały czas spędzony na rozmowach i wspólnej zabawie.

Data dodania: 2019-06-11 07:26:33
Data edycji: 2019-07-22 11:53:12