POMOC DLA RODAKÓW NA WILEŃSZCZYŹNIE

Szkolne Koło Wolontariatu „Klub Ośmiu” oraz PCK już po raz drugi zorganizowały akcję wsparcia dla Polaków mieszkających na Wileńszczyźnie. Żywność o długim terminie ważności, słodycze oraz chemia gospodarcza – to  produkty pierwszej potrzeby, które zostaną przekazane na rzecz potrzebujących rodzin z Kresów za pośrednictwem organizatora, którym jest ostródzki Klub Gazety Polskiej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, szczególnie pracownikom Zespołu oraz rodzicom naszych uczniów za ich wielkie serce i zaangażowanie. Nasze wspólne działania mogą sprawić, że rodacy mieszkający na obczyźnie mogli doświadczyć radosnej atmosfery Świąt Wielkiej Nocy.

Więcej o akcji:

Data dodania: 2024-03-18 07:54:51