POKAZ MODY W KLASIE IIIB

Tygodnie przygotowań opłaciły się!  Dnia 18 marca 2022 r. szkolny korytarz zamienił się w prawdziwy wybieg mody. Klasa IIIB wzięła udział w Fashion Day. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać strój z materiałów przeznaczonych do recyklingu. Liczyła się estetyka, a także kreatywność. Wykorzystano więc worki foliowe, reklamówki, nakrętki, plastikowe butelki, gazety, tekturę, itp. Uczestnicy podczas pracy nad swymi kreacjami popisali się ogromną wyobraźnią i zaangażowaniem. Każdy strój był przemyślany i wyrażał osobowość danego projektanta. Występom towarzyszyła autorska choreografia, profesjonalna muzyka i zapowiedź w formie rymowanki. Jury bacznie obserwowało występy i oceniało poszczególne stroje. Wszyscy uczestnicy pokazu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki. Na podium stanęły niestety tylko trzy osoby, mimo iż każdy strój był pomysłowy i wyjątkowy. To był piękny dzień, a młodzi projektanci zakończyli go zadowoleni, docenieni, ale też zmęczeni ciężką pracą.

Data dodania: 2022-03-18 13:48:33
Data edycji: 2022-05-17 05:56:19