PODSUMOWANIE PRACY WOLONTARIUSZY W POWIECIE OSTRÓDZKIM

PODSUMOWANIE PRACY WOLONTARIUSZY

W POWIECIE OSTRÓDZKIM

16 czerwca opiekun Klubu Ośmiu wraz z Dyrektorem Zespołu uczestniczył w podsumowaniu pracy wolontariuszy naszego powiatu w roku 2022/2023. Podczas spotkania miał miejsce Finał dwóch Akcji Charytatywnych „Nakrętki dla Bartka i Czarka”  oraz „Wspólna Paczka dla Dzieci z Hospicjum Stacjonarnego Caritas w Olsztynie”. Jolanta Dakowska - Lider Młodzieżowego Wolontariatu w Województwie Warmińsko-Mazurskim serdeczne podziękowała oraz wręczyła dyplomy za całoroczną pracę dla Klubów Ośmiu i Szkolnych Kół Wolontariatu, a dla Szkolnych Kół PCK dyplomy wręczył Prezes PCK, Krzysztof Krześniak.

Serdecznie dziękujemy Wolontariuszom Szkolnego Klubu Ośmiu w SP 5 w Ostródzie za ich całoroczna pracę, zaangażowanie i chęć niesienia bezinteresownej pomocy innym.
Jesteśmy dumni, że tak licznie reprezentowaliście naszą szkołę we wszystkich przedsięwzięciach!

Data dodania: 2023-06-16 11:31:46
Data edycji: 2023-06-27 11:34:34