PODSUMOWANIE PRACY WOLONTARIUSZY W POWIECIE OSTRÓDZKIM

PODSUMOWANIE PRACY WOLONTARIUSZY W POWIECIE OSTRÓDZKIM

12 czerwca wolontariusze, opiekunowie Klubu Ośmiu wraz z dyrektorem Zespołu uczestniczyli w podsumowaniu pracy wolontariuszy naszego powiatu w roku szkolnym 2023/2024. Podczas uroczystości miał miejsce Finał dwóch Akcji Charytatywnych „Nakrętki dla Bartka i Czarka”  oraz „Wspólna Paczka dla Dzieci z Hospicjum Stacjonarnego Caritas w Olsztynie”. Dodatkowo Pani Jolanta Dakowska – Lider Młodzieżowego Wolontariatu w Województwie Warmińsko-Mazurskim serdeczne podziękowała oraz wręczyła dyplomy za całoroczną pracę dla Klubów Ośmiu i Szkolnych Kół Wolontariatu.

Serdecznie dziękujemy Wolontariuszom Szkolnego Klubu Ośmiu w SP 5 w Ostródzie za ich całoroczna pracę, zaangażowanie i chęć niesienia bezinteresownej pomocy innym.

Jesteśmy dumni, że tak licznie reprezentowaliście naszą szkołę we wszystkich przedsięwzięciach!

Data dodania: 2024-06-12 19:21:53
Data edycji: 2024-06-13 19:19:41