PODSUMOWANIE AKCJI ''SZKOŁY PEŁNE TALENCIAKÓW''

PODSUMOWANIE AKCJI "SZKOŁY PEŁNE TALENCIAKÓW"

Drodzy Rodzice!

Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie akcji „Szkoły Pełne Talentów” organizowanej przez sieć sklepów LIDL. Dzięki Państwa zaangażowaniu w zbiórkę „Talenciaków” udało nam się pozyskać mnóstwo interesujących nagród! Jesteśmy przekonani, że urozmaicą one zajęcia prowadzone w naszym Zespole.

W tym miejscu chciałbym bardzo gorąco podziękować Pani Annie Orłowskiej, która przez cały czas trwania akcji (oraz po jej zakończeniu), skutecznie koordynowała działania związane ze zbiórką, finalizowała całe przedsięwzięcie oraz dokonywała niezbędnych podsumowań i rozliczeń.

Skutkiem wszystkich tych działań są materiały wyszczególnione poniżej.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazane wsparcie dla naszej szkoły!!!

Piotr Konopka

Dyrektor Zespołu

Rozliczenie akcji „Szkoły pełne Talentów”

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka uzbierała 2530 Talenciaków. Nagrody odebrano za sumę 2500 Talenciaków.

Nagrody:

1. Zestaw brył - 8 sztuk (250 Talenciaków).
  2. Tułów człowieka (500 Talenciaków).
  3. Torba z instrumentami - w zestawie: drewniany blok tonów, 2 sztuki bębenków rurowych z drewna, 4 muzyczne jaja, drewniana grzechotka Guiro, mini talerze, tamburyno z sześcioma dzwonkami, drewniane kastaniety, tamburyn drewniany, bęben blokowy, kastaniety z rączką, trójkąt muzyczny 15 cm - 2 sztuki, trójkąt muzyczny 20 cm, drewniane pałeczki do grania (500 Talenciaków).
  4. Grupowy zestaw malarski - 5 kubków do farb z blokadą wylania, 10 arkuszy brystolu, 40 pędzli, 5 palet malarskich, 5 opakowań farb plakatowych, 5 opakowań farb akwarelowych (350 Talenciaków).
  5. Pakiet planszówek dla najmłodszych - „Grzybobranie w zaczarowanym lesie”, „”Kosmiczny wykop”, „Super farmer”, „Kopciuszek”, „Przewrotne żabki” (300 Talenciaków).
  6. Zestaw do nauki geometrii - zestaw składa się z 330 elementów (300 Talenciaków).
  7. Grupowy zestaw plastyczny - w zestawie 5 kubków do farb z blokadą wylania, 5 opakowań farb plakatowych, 5 opakowań kredek świecowych (po 24 sztuki), 10 sztuk bloków rysunkowych, zestaw plastelin 12 kolorów po 15 sztuk (łącznie 180 sztuk) (300 Talenciaków).
Data dodania: 2022-12-21 16:26:29
Data edycji: 2023-01-07 16:29:07