Otwarcie szkolnego klubu „E-kompetencje bez barier” 13.09.2018 r.

Otwarcie szkolnego klubu „E-kompetencje bez barier”

Podczas spotkań z rodzicami 13 września 2018 r. w naszej szkole nastąpiło otwarcie e-klubu w ramach projektu „E-kompetencje bez barier”. Dzięki tej inicjatywie mieszkańcy osiedla Plebiscytowego i miasta Ostródy będą mieli możliwość nabycia i udoskonalenia
e-kompetencji w ramach szkoleń, pogadanek i warsztatów sfinansowanych z projektu. Działaniami projektu objęte są wybrane gminy województw warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego oraz lubuskiego. Już w październiku w naszej placówce powstanie pierwszy e-klub. Tematyka i czas spotkań ustalona zostanie z uczestnikami pod ich indywidualne zainteresowania i potrzeby. Wszystkie chętne osoby, które chciałyby podnieść swoje umiejętności z obsługi urządzeń cyfrowych, programów komputerowych (edytorów tekstu, arkuszy kalkulacyjnych, programów do prezentacji, przerabianie zdjęć, itp.) zapraszamy do szkoły.

Data dodania: 2018-09-13 03:35:00
Data edycji: 2019-10-21 07:58:49