„OLIMPUSEK” I „THE BIG CHALLENGE'' - WRĘCZENIE NAGRÓD

„OLIMPUSEK” I „THE BIG CHALLENGE"

WRĘCZENIE NAGRÓD

W dniu 14 czerwca 2023 r. pani Wioletta Lebioda wręczyła dyplomy swoim najmłodszym uczniom z klasy I, IIa i IIIb za udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego „Olimpusek”. Certyfikaty i drobne upominki otrzymali również uczniowie klasy Va, Vb i VIb za wysokie wyniki w Europejskim Konkursie Języka Angielskiego „The Big Challenge”. Odbył się on w naszej szkole po raz trzeci i cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem niż rok temu. Uczestnicy z klas VIII swoje nagrody odbiorą podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do współzawodnictwa w kolejnych latach nauki!

Data dodania: 2023-06-14 06:20:43
Data edycji: 2023-06-21 06:20:59