OLIMPIADA ZDROWIA PCK – ETAP WOJEWÓDZKI

19 kwietnia 2024 r. Agata Zawadzka, uczennica klasy 7 a, reprezentowała naszą szkołę w etapie wojewódzkim Olimpiady Zdrowia PCK. Czekał na nią bardzo wymagający test wiedzy, w którym musiała odpowiedzieć na pytania m.in. z zakresu żywienia, profilaktyki zdrowotnej i dbałości o środowisko naturalne. To jednak nie wszystko, nasza liderka zdrowia musiała także zorganizować i wdrożyć działania prozdrowotne, które zrealizowała wśród swojej społeczności szkolnej. Wielkie emocje, chwila niepewności w oczekiwaniu na ostateczny wynik i wszystko stało się jasne. Agata zajęła 4. miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Data dodania: 2024-04-19 14:13:41
Data edycji: 2024-04-26 14:11:19