OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Nasza szkoła przystąpiła w tym roku do XXVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż. Konkurs adresowany był do młodzieży, która wie, jak zdrowo i aktywnie żyć. Etap szkolny odbył się 22 listopada. Wzięło w nim udział 13 uczniów z klasy VIII. Uczestnicy dzielnie zmagali się z zadaniami. Musieli wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, w tym HIV/AIDS, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy i wiedzy o PCK. Największą liczbę punktów zdobył Paweł Lisowski, który reprezentował naszą szkołę w eliminacjach rejonowych. 14 grudnia w kategorii uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum, Paweł zajął zaszczytne III miejsce.

Gratulujemy!

Data dodania: 2018-11-22 12:31:33