OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO ”CAMBRIDGE CHALLENGE”

Dnia 8 marca 10 osób z klas VII i VIII rywalizowało ze sobą w szkolnym etapie Olimpiady Języka Angielskiego ”Cambridge Challenge”. W konkursie udział wzięło 1123 uczniów z wybranych powiatów województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Do I finału Olimpiady, który odbędzie się 5 kwietnia w Elblągu zakwalifikowała się nasza uczennica z klasy VIIIa - Emilia Lisowska. Do tego etapu przeszło oprócz Emilki jeszcze 147 osób. Serdecznie gratulujemy Emilce! Organizatorzy dali również kolejną szansę uczniom biorącym udział w szkolnym etapie i przygotowali następne rozgrywki online składające się z 6 etapów. Walczymy dalej.

Data dodania: 2022-03-08 15:30:30
Data edycji: 2022-05-10 15:31:38