Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

OBCHODY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

OBCHODY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

OBCHODY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

 

Dnia 01 września 2022r. delegacja naszej szkoły: nauczyciele wraz z pocztem sztandarowym wzięli udział w obchodach upamiętniających 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uroczystość rozpoczęła się w południe mszą świętą w Kościele pw. NPNMP, po niej zgromadzeni zebrali się przy Pomniku Obrońców Suwerenności i Niepodległości RP by oddać cześć ofiarom i bohaterom wojny. Okolicznościowe przemówienie wygłosił Burmistrz Ostródy Zbigniew Michalak.

 

Udostępnij
Data dodania: 2022-09-02 07:18:46
Data edycji: 2022-09-14 07:19:41
Ilość wyświetleń: 505
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej