Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

NOWE POMIESZCZENIE ŚWIETLICY W SZKOLE

Świetlica to bardzo ważne miejsce w każdej szkole. To właśnie tu wielu uczniów, szczególnie tych najmłodszych, spędza dużo czasu - przed zajęciami szkolnymi i po lekcjach. Do tej pory, jako szkoła, dysponowaliśmy stanowczo zbyt małym pomieszczeniem świetlicowym. Dlatego też, gdy tylko pojawiła się możliwość przeniesienia świetlicy do większej sali, zabraliśmy się do pracy. Gdy uczniowie naszej szkoły przebywali na zimowej przerwie, pracownicy obsługi wykonali ogrom pracy związany z niełatwą zamianą dwóch pomieszczeń: świetlicy i biblioteki. Choć czas gonił, to jednak się udało i 5 lutego pan dyrektor Piotr Konopka dokonał symbolicznego otwarcia "nowej świetlicy szkolnej". W tej małej, ale jakże ważnej uroczystości, wzięli udział przede wszystkim nasi najmłodsi uczniowie, bo to oni są najważniejsi i z myślą o nich powstał ten projekt. Gośćmi honorowymi byli pracownicy obsługi, którzy dokonali tego wielkiego dzieła.

Pani Aniu, pani Krysiu, pani Ewo, pani Beatko, panie Mieciu, panie Krzysiu - z głębi serca dziękujemy! Dziękujemy również za prezenty z okazji otwarcia nowej świetlicy: pani Basi Szulc - wieloletniemu kierownikowi świetlicy SP4 i naszemu przyjacielowi za prezent, który zadba o nasze "głodne brzuszki"; panu Ryszardowi Czarnowskiemu oraz Ostródzkiemu Kołu Zwiadowców Historii za pufy, które są uwielbiane przez dzieci, panu dyrektorowi Piotrowi Konopce za wspaniały nowy zestaw gier i zabawek.

Dziękujemy wszystkim paniom pracującym w świetlicy oraz pani Bogusi za pomoc w przenoszeniu mebli i sprzętów z obu pomieszczeń.

Nowa świetlica działa i coraz więcej dzieci chętnie do niej zagląda. To chyba oznacza sukces?

Data dodania: 2024-02-05 20:12:34
Data edycji: 2024-02-11 20:22:41