„NOCKA W SZKOLE” - OSTATNIA INICJATYWA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

„NOCKA W SZKOLE”  - OSTATNIA INICJATYWA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

„NOCKA W SZKOLE”

OSTATNIA INICJATYWA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W minionym roku szkolnym Samorząd Uczniowski pod opieką pani Jowity Adamskiej zorganizował wiele ciekawych inicjatyw dla uczniów naszej szkoły. Ostatnią z nich była „Nocka w szkole”, w trakcie której podsumowano pracę Zarządu. Spotkanie rozpoczęło we wtorek, 20 VI 2023 r. o godz. 19:30 i trwało do godz. 8:00 dnia kolejnego. W pierwszej kolejności uczennice zaaranżowały salę nr 1 na swoją sypialnię. Na podłodze pojawiły się materace, kocyki i poduszki. Na ścianie zawisły dekoracyjne lamki, a część ławek wykorzystano na bufet z przekąskami. Po omówieniu kwestii bezpieczeństwa pani Jowita wraz z dziewczynkami udała się na lody do pobliskiego sklepu. Po spacerze natomiast przeszedł czas na zabawę, która rozpoczęła się od chowanego z latarkami. Trzeba przyznać, że członkowie SU byli niezwykle kreatywni w kwestii wyboru swoich kryjówek. Po pysznej kolacji, która została zamówiona do szkoły za pomocą aplikacji Glovo pani Jowita omówiła uczennicom zasady gry Taboo, która przypomina nieco kalambury, jednak w odświeżonej formie. W trakcie zabawy drużyny nie tylko rywalizowały ze sobą, ale i poszerzyły zasób swojego słownictwa. Następnie rozpoczął się seans, podczas którego obejrzałyśmy film młodzieżowy pt. „The Kissing Booth". Gdy dziewczynki oddały się błogiemu lenistwu, pani Jowita przygotowała dla nich pyszny popcorn, którego zapach unosił się w całej szkole. Po zakończeniu seansu filmowego około godz. 2:30 rozpoczęła się cisza nocna. W środowy poranek uczennice wraz z panią Jowitą, nieco jeszcze zaspane po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowolone, rozpoczęły ostatni dzień lekcyjny przed upragnionymi wakacjami.

Data dodania: 2023-06-20 09:49:48
Data edycji: 2023-08-09 11:19:22