NASZĄ SZKOŁĘ ODWIEDZIŁ… MIKOŁAJ!

Imieniny Mikołaja przypadające na 6 grudnia są od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana po szkolnych korytarzach spacerowały dzieci w świątecznych sweterkach i czerwonych czapkach. Świętego Mikołaja, który przybył do nas z odległej i mroźnej Laponii ugościł w naszej szkole Samorząd Uczniowski wraz z swym opiekunem – p. Jowitą Adamską. Gdy nasz gość już odpoczął po wyczerpującej podróży, oznajmił, iż nadszedł czas na wręczenie prezentów. Szkolny korowód złożony z Mikołaja i jego pomocników – elfów, z koszem pełnym słodkości, odwiedził wszystkich uczniów naszej szkoły. W pierwszej kolejności prezenty dostali uczniowie klas I-III, następnie młodzież z klas IV-VIII. Warunkiem otrzymania upominku było zaśpiewanie świątecznej piosenki lub tradycyjnej kolędy. Wszystkie klasy sprostały temu zadaniu! Nasz gość z Laponii nie zapomniał również o odwiedzinach w sekretariacie, gdzie zamienił kilka słów z panem dyrektorem – Piotrem Konopką, a także zapozował do pamiątkowego zdjęcia. W szkole panowała tego dnia niesamowita atmosfera. Wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył świąteczny nastrój. Oby więcej takich dni w naszej szkole!

Data dodania: 2022-12-06 15:41:54
Data edycji: 2022-12-11 19:58:33