NARESZCIE MAMY LUSTRO! - KOLEJNA INICJATYWA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

NARESZCIE MAMY LUSTRO!

- KOLEJNA INICJATYWA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Podczas październikowego spotkania Samorządu Uczniowskiego z dyrektorem naszej szkoły - p. Piotrem Konopką ze strony dziewcząt (Zuzi i Gabrysi) pojawiła się gorąca prośba o zamontowanie lustra w ich toalecie na I piętrze. Już od dłuższego czasu uczennice, szczególnie klas starszych, zgłaszały wychowawcom, iż bardzo im zależy na tym elemencie wyposażenia toalety. Dla obecnego składu samorządu nie ma rzeczy niemożliwych! Dlatego też i tym razem udało się spełnić prośbę naszych uczniow. W czwartek, 12 I 2023 r. piękne, okrągłe i przede wszystkim bezpieczne lustro pojawiło się w damskiej toalecie, co oczywiście wywołało ogromne zainteresowanie dziewcząt. W tym miejscu Samorząd Uczniowski pragnie podziękować: swojemu opiekunowi - p. Jowicie Adamskiej, dyrektorowi - p. Piotrowi Konopce, a także konserwatorowi - p. Krzysztofowi Chilińskiemu za zaangażowanie, dzięki któremu nasze uczennice mogą w końcu cieszyć się upragnionym lustrem!

Raz jeszcze dziękujemy!

Data dodania: 2023-01-12 06:20:47