''NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA''

"NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA"

Konkurs plastyczny na najpiękniejszą pisankę wielkanocną został rozstrzygnięty! Jak zwykle nasi uczniowie wykazali się kreatywnością i pomysłowością. Wszystkie prace pojawiły się na wystawie zorganizowanej przy świetlicy przez Panią Annę Orłowską. "Piątkę" w etapie międzyszkolnym będzie reprezentowało 6 pisanek. W klasach I-III są to prace wykonane przez: Wiktorię Rembecką, Maksymiliana Budnik, Igę Panek. W klasach IV-VIII pisanki zrobione zostały przez Maję Kowalczyk, Miłosza Nycza, Julię Włodarską. Rozstrzygnięcie etapu międzyszkolnego odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 3, już za kilka dni, bo 22 marca. Trzymamy kciuki za naszych uczniów. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.

Data dodania: 2024-03-11 00:37:06
Data edycji: 2024-03-25 19:01:36