NAGRÓD, DYPLOMÓW I OKLASKÓW NIE BYŁO KOŃCA!

W czwartkowe przedpołudnie w naszej szkole odbyło się oficjalne wręczenie nagród i dyplomów uczniom, którzy w roku szkolnym 2021/2022 reprezentowali szkołę w różnego rodzaju konkursach. Były to konkursy szkolne, międzyszkolne, ogólnopolskie, a nawet międzynarodowe! W wielu z nich młodzież zajmowała czołowe miejsca, a niemal w każdym zdobywała nagrody i wyróżnienia. Ta uroczysta inauguracja była podsumowaniem wszystkich osiągnięć, zaś zwycięzcy mieli okazję jeszcze raz stanąć na podium i przyjąć gratulacje od pani dyrektor Iwony Lisowskiej. Część oficjalna urozmaicona była częścią artystyczną. Przedstawienia oraz występy wokalne w wykonaniu uczniów utwierdziły nas w przekonaniu, że wysoki poziom w naszej szkole to już standard. Jesteśmy ogromnie dumni. To niesamowite widzieć, jak dzieci oraz młodzież angażują się w konkursy i podejmują wysiłek, który niemal zawsze przynosi owoce.

Data dodania: 2022-06-22 18:35:12
Data edycji: 2022-07-08 18:40:38