MIKOŁAJKI

Jak co roku, 6 grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Z tej właśnie okazji wszyscy uczniowie ubrani byli w stroje nawiązujące do świąt. Oczekiwanie na niezwykłego gościa rozpoczęło się już o poranku. Niezwykle podekscytowani uczniowie z przejęciem nasłuchiwali charakterystycznych dzwonków, zwiastujących przybycie sympatycznego brodacza. Święty Mikołaj na szczęście dotarł na czas. Swoje odwiedziny rozpoczął niezawodnym okrzykiem: ,,Ho, Ho, Ho!”. Zmęczony dźwiganiem wielkiego worka z prezentami, ale jak zawsze uśmiechnięty, wysłuchał wierszy oraz piosenek przygotowanych przez uczniów. W podziękowaniu dzieci zostały obdarowane pięknymi prezentami, które sprawiły im dużo radości i tym samym wywołały lawinę uśmiechów.

MIKOŁAJKI KL. I - III

Data dodania: 2021-12-06 14:23:48