w kategorii chłopców U-10

Dnia 23.10.2018 r.  odbyły się Miejskie Eliminacje XIX Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii chłopców U-10.  Organizatorem zawodów byli: OCSiR Ostróda, Polski Związek Piłki Nożnej.

Nasi uczniowie grając w składzie: Artur Kopytko, Oleksandr Kushpa, Karol Maciak, Igor Rudek, Nikodem Serek, Marcel Spychała, Gabriel Sztybor, Ksawery Trusz, Piotr Urbańczyk, Mario Wiśniewski zajęli II miejsce.

Data dodania: 2018-09-23 12:44:25
Data edycji: 2019-02-03 12:44:55