MIEJSKA GALA Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA

MIEJSKA GALA

Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA

5 grudnia w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II odbyła się miejska gala z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, połączona ze zbiórką pluszaków na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej, która podczas różnych akcji ratunkowych przekazuje je potrzebującym wsparcia i otuchy dzieciom. Podczas uroczystości przedstawiciele uczniów rozpoczynających pracę w wolontariacie złożyli uroczyste ślubowanie i otrzymali z rąk Burmistrza pamiątkowe Indeksy. Z ramienia Klubu Ośmiu działającego w naszej szkole do ślubowania przystąpiły Michalina Stańczyk oraz Agata Markowska. Następnie p. Zbigniew Michalak nagrodził najprężniej działających wolontariuszy, których reprezentowały Martyna Marchlewska, Roksana Zawadzka oraz Agata Bujak. Galę uświetnił występ Estrady Muzycznej SP 3 oraz przedstawienie pt. „Dziewczynka z zapałkami”. Wydarzenie zakończyło się wspólnym odśpiewaniem Hymnu Ośmiu Wspaniałych, a na wszystkich gości czekała słodka niespodzianka – tort.

Data dodania: 2023-12-05 17:57:29
Data edycji: 2023-12-27 10:39:10