MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD

14 grudnia czterech uczniów naszej szkoły wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd. Przesłuchania odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV-VIII. W kategorii dzieci młodszych reprezentowali nas Kajetan Bukowski z kl. II z pastorałką "Bosy pastuszek" oraz Nadia Stępkowska, również z kl. II, w piosence świątecznej "Była noc". W kategorii IV-VIII Julia Łukasik z kl. V b zaśpiewała piosenkę "Noel", natomiast Jakub Andrzejewski z kl. IV b wykonał utwór "Mario, czy ty wiesz?". Wszystkim naszym uczniom poszło doskonale. Ponieważ jednak nie wszyscy mogą zwyciężyć, a poziom konkursu był naprawdę wysoki, to możemy pochwalić się jednym, ale za to ogromnym sukcesem. Jakub Andrzejewski swoim występem wywalczył w swojej kategorii wiekowej zaszczytne pierwsze miejsce.

Bardzo gratulujemy wszystkim wykonawcom oraz życzymy dalszych sukcesów.

Data dodania: 2023-12-14 18:32:14
Data edycji: 2024-01-15 22:23:24